Dodatkowy dochód - praca zdalna!

[Praca] - Pozostałe oferty pracy

Dodatkowy dochód - praca  zdalna!

Udostępnij znajomym że wiesz o tym ogłoszeniu z Gumtarg.pl

Opublikowano: ponad miesiąc temu, 30-07-2024, wygaśnie: 26-01-2025

Godzina dodania: 10:07

Wyświetleń: 417

Cena: 2 750,00 zł (do negocjacji)

Dodał(a): januszkrak

Zobacz Ogłoszenia Użytkownika

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Imię: Janusz Krakowiak

Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: minimum wykształcenie podstawowe, kreatywność, łatwo nawiązująca kontakty, Wiek +18

Oferujemy: Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w domu, dobre zarobki

Główne zadania: Promocja w internecie, kontakt mailowy lub telefoniczny z klientem

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Miasto: Elbląg

Lokalizacja: 82-300

OPIS OGŁOSZENIA
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze? Poprawić swój stan finansów?

Jeżeli tak - to ta oferta jest skierowana do Ciebie! Nie przeocz tej szansy!

Polecę Ci dobrą pracę dorywczą w domu oraz przeszkolę, jak pracować, abyś szybko zaczął zarabiać pieniążki!

Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z polskimi, wiarygodnymi bankami!

Pracujesz w domu - bez stresu i układając sobie czas według swoich potrzeb.

Informacje i materiały do pracy prześlę Ci na maila, zawsze służę pomocą.

Na początek wystarczy Ci dostęp do internetu i chęci do pracy.

Napisz do mnie na e-mail @ lub poprzez stronę portalu po więcej informacji.

Zapraszam!.
Zamknij

BEZPIECZEŃSTWO

Zachowaj bezpieczeństwo podczas transakcji

Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji.

Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.

Nie płać z góry. Płać osobiście.

Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych