Praca zdalna przy komputerze, w domu - dobre zarobki!

[Inne] - Pozostałe oferty pracy

Udostępnij znajomym że wiesz o tym ogłoszeniu z Gumtarg.pl

Opublikowano: ponad miesiąc temu, 30-07-2024, wygaśnie: 26-01-2025

Godzina dodania: 10:08

Wyświetleń: 592

Cena: 2 750,00 zł (do negocjacji)

Dodał(a): januszkrak

Zobacz Ogłoszenia Użytkownika

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Imię: Janusz Krakowiak

Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: minimum wykształcenie średnie, kreatywność, łatwo nawiązująca kontakty, Wiek +18

Oferujemy: Bezpłatne szkolenie zawodowe, nienormowany czas pracy, dobre zarobki

Główne zadania: Promocja w internecie, kontakt mailowy z klientem.

Województwo: Podlaskie

Miasto: Kolno

Lokalizacja: 18 -500 Kolno

OPIS OGŁOSZENIA
Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której każdy może zdobyć niezależność finansową!

To jest szansa absolutnie dla każdego, potencjał na osiągnięcie stałych, uczciwych dochodów przez internet!

Duże możliwości zarobków, ponieważ program jest legalny i współpracuje z polskimi, wiarygodnymi bankami!

Praca jest ciekawa i na każdym kroku możesz liczyć na naszą pomoc.

Z Twojej strony wymagana jest pełnoletność, dostęp do internetu oraz motywacja do pracy.

Dowiedz się więcej na e-mail @, zapraszam!.

Zamknij

BEZPIECZEŃSTWO

Zachowaj bezpieczeństwo podczas transakcji

Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji.

Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty.

Nie płać z góry. Płać osobiście.

Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych